Telefon
571 284 125

KURSY

KURSY

INSTRUKTORZY

Jarosław Wiśniowski

Instruktor masażu

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dyplomowanym masażystą.  Specjalizuje się w masażach leczniczych likwidujących ból i napięcia w ciele oraz masażach w koncepcji holistycznej stanowiących pomoc w stanach chronicznego stresu i depresji. W 2017 roku stworzyłem markę Sekrety Masażu, pod którą... Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dyplomowanym masażystą. 
Specjalizuje się w masażach leczniczych likwidujących ból i napięcia w ciele oraz masażach w koncepcji holistycznej stanowiących pomoc w stanach chronicznego stresu i depresji.
W 2017 roku stworzyłem markę Sekrety Masażu, pod którą wspólnie z innymi terapeutami, praktykami promujemy masaż. Dostarczamy szkolenia, kursy i warsztaty dla osób na różnym poziomie zaawansowania.

Masaż jest moją wielką pasją.
Pierwsze zabiegi wykonywałem już w 2008 roku, będąc jeszcze studentem. Od początku miałem bardzo dobrą relację z klientami i pozytywne opinie. Szybko uczyłem się nowych technik, uczestniczyłem w szkoleniach i od razu wiedzę stosowałem w praktyce.
Doświadczenie w masażu zdobywałem, pracując w: przychodni, hotelach, prywatnym gabinecie, a także z dojazdem do domów klientów. Pokazało mi to, jak różna może być usługa masażu i profil osób korzystających z niej.

Po tym intensywnym okresie rozpocząłem pracę w Studio Masażu i Terapii Naturalnej JuriMo w Krakowie, którego jestem właścicielem od 2019 roku. 
Pod okiem ówczesnego właściciela – Jurija Mokriszczewa pogłębiałem swoją wiedzę z masażu, tradycyjnej medycyny i wschodnich metod terapii. Pomogło mi to "zobaczyć" masaż i relacje z klientem z zupełnie innej perspektywy. Zmieniło również pogląd na wiele innych spraw związanych z człowiekiem.

Aktualnie jestem czynnym masażystą, właścicielem dwóch renomowanych gabinetów masażu w Krakowie. Nadszedł czas, aby swoją wiedzę i doświadczenie przekazywać adeptom oraz praktykom masażu.
Po więcej informacji o mnie odsyłam na stronę oraz bloga: LINK

Do zobaczenia: na kursie, szkoleniu, warsztacie! 

czytaj więcej

Strzałka

Dominika Światłoń

Instruktor masażu

Z wykształcenia mgr fizjoterapii, dyplomowana masażystka i refleksolog. Z miłości i pasji praktyk hawajskich masaży Lomi z wieloletnim doświadczeniem jak również certyfikowany z ramienia Aloha International Hawaii nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui. W lutym 2022 odbyła swoją wymarzoną podróż na Hawaje, która dała jej... Z wykształcenia mgr fizjoterapii, dyplomowana masażystka i refleksolog.

Z miłości i pasji praktyk hawajskich masaży Lomi z wieloletnim doświadczeniem jak również certyfikowany z ramienia Aloha International Hawaii nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui.
W lutym 2022 odbyła swoją wymarzoną podróż na Hawaje, która dała jej możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła????.

Swoją wiedzę na temat masaży hawajskich i refleksologii nabywała w Polsce i zagranicą szkoląc się u różnych nauczycieli. Umożliwiło jej to poznanie odmiennych przekazów oraz technik z danego zakresu co finalnie wzbogaciło jej warszat pracy i dało szerszy pogląd na dana tematykę.
Szkoliła się m.in w Polskim Instytucie Refleksologii, Modern Reflexology Academy i Manzanares Method of Reflexology oraz u nauczycieli z Hawajów tj. Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), dr Maka’ala Yates (Mana Lomi) jak również u Mika Kaniho Kānehoalani (Lomi Bone Wash i Ha Breath) oraz u Witolda Kucharczyka w szkole Integrated Lomilomi w Budapeszcie.

Jej praca jest jej wielką pasją dzięki czemu podchodzi do niej z ogromnym sercem. Uważa, że czuły, szanujący i empatyczny dotyk dający poczucie bezpieczeństwa i otulenia połączony z terapeutyczno – leczniczą formą przynosi najlepsze efekty w pracy z drugim człowiekiem.
Nabytą wiedzę stara się przekazywać dalej w trakcie prowadzonych przez siebie warsztatów i kursów hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui.

czytaj więcej

Strzałka

Magdalena Jędrachowicz

Instruktor masażu

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Odkąd pamiętam, pasjonuje się zagadnieniami dotyczącymi urody oraz holistycznie rozumianego zdrowia. Osobiście przykładam dużą wagę do pielęgnacji twarzy, dbania o mięśnie w jej obrębie oraz o inne aspekty: lecznicze i estetyczne. Specjalizacja w masażach związanych z tym obszarem (twarzy, szyi oraz głowy)... Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Odkąd pamiętam, pasjonuje się zagadnieniami dotyczącymi urody oraz holistycznie rozumianego zdrowia. Osobiście przykładam dużą wagę do pielęgnacji twarzy, dbania o mięśnie w jej obrębie oraz o inne aspekty: lecznicze i estetyczne. Specjalizacja w masażach związanych z tym obszarem (twarzy, szyi oraz głowy) była dla mnie czymś naturalnym.

Jestem czynnym praktykiem. Z przyjemnością pomagam innym, na nowo odkrywać piękno, zapewniać relaks i dobre samopoczucie.

Bo uwolniona od napięć twarz, to piękna twarz!

Ważną rolę w osiągnięciu zamierzonego efektu zarówno leczniczego jak i estetycznego odgrywają nie tylko techniki. Liczy się również umiejętna obsługa klienta, ergonomia pracy oraz oczywiście wiedza m.in. z zakresu: wad postawy, popularnych schorzeń np. wdowi garb.
Tych i innych aspektów nauczam podczas moich szkoleń z zakresu masażu KOBIDO, TRANSBUKALNEGO, czy pracy z powięzią.

Zapraszam!

czytaj więcej

Strzałka
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

aby otrzymywać informacje o nowych kursach i aktualnościach

Masz pytanie?

Wybierz interesujący Cię temat
i skontaktuj się z nami poprzez formularz:

Nasz zespół

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Numer telefonu

Wybierz kurs

Wiadomość:

Jak masujemy?

Przyjdź na masaż

do STUDIA JURIMO

© 2021 Sekrety Masażu | Wszelkie prawa zastrzeżone